Arya Online Gelinlik Satışı

Biz herşey hayal ettiklerinizden daha güzel olsun diye çalışadururken siz de online sitemizin keyfini çıkarın…

Gelinlik hayatınız boyunca aldığınız, alacağınız en özel parça olunca biz de kolları sıvadık ve en özeli en güzeli olsun diye bütün ARYA ekibi olarak seferber olduk.

Peki Arya online gelinlik satışı nasıl doğdu?

Sizlerden gelen mesajlar yorumlar ve istekler doğrultusunda projemizin ilk adımı attık ve yaklaşık 3 aydır web tasarımı modeller ve işleyiş hakkında çalıştık. Ortaya çıkacak olan platform bizim yeni bebeğimiz oldu ve onu sizlerin aşkı, sevgisi ile büyütmek için sonuna kadar emek vermeye devam edeceğiz..

Bizim mottomuz; birlikte daha güçlüyüz bunu zaman zaman storylerde paylaşımlarda vurguluyoruz. Buradan da altını çizelim evet biz sizlerin istekleri doğrultusunda tasarımlarımıza dokunuşlar yaparak sizi yansıtmasın; hayalinizi yaşamanızı ve o en güzel, en özel günde sizin yüzünüzde kocaman bir gülümsemede ufacıkta olsa pay sahibi olmak için zevkle çalışıyoruz.

Life style, trend ve fashion.. Düğünden önce ne yapalım; ne yapmayalım, nelere dikkat edelim, aksesuardan duvağa ayakkabıdan makyaja herşey hakkında sizin için yazıyor ve de paylaşıyor olacağız..

İlk defa böyle bir oluşumun içerisinde olduğumuz için şimdiden eksiklerimiz ve düşünemediklerimiz için affola der bizi geliştirmeniz; öneri ve de istekleriniz için de sizlerden bol bol mail beklediğimizi Arya ekibimizin adına belirtmek isteriz..

Aşk dolu geçsin her anınız..

Sevgiyle..